تلفن پشتیبانی: 09025554439

ایمیل : info@zicenter.ir

پیغام خود را جهت ارتباط با فروشگاه زی سنتر ارسال کنید.

  سوالات متداول

  بله. قبل از خرید میبایست از طریق شماره موبایل یا ایمیل ثبت نام کنید.
  بعد از ورود به پروفایل، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید، پس از انتخاب آدرس و پرداخت هزینه پیغام سیستم مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت سفارش را مشاهده می کنید.
  زی سنتر در مناسبت های مختلف تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار شما همراهان گرامی قرار می دهد.
  خیر، فقط کالایی که برای آن ها قیمت ثبت شده است امکان سفارش دارند.

  ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

  مشتریان اصفهان:

  ارسال بصورت پیک بوده و در اولین روز کاری در محل تحویل داده خواهد شد. توجه: هزینه پیک بر عهده مشتری می باشد و فقط برای خریدهای بالای 500000 تومان هزینه پیک رایگان خواهد بود.

  سایر استان ها :

  همراهان عزیز سفارشات به دو روش ارسال می شود؛ پست پیشتاز و سفارشی که هر روش به هنگام خرید توسط مشتری انتخاب و هزینه را پرداخت می کند. برای خریدهای بالای 500000 تومان هزینه پست رایگان خواهد بود.

  در شهر اصفهان طی یک روزه کاری سفارشات به دست شما می رسد و برای محدوده خارج از شهر اصفهان، چنانچه سفارش شما از طریق پست ارسال شود طی 4 الی 5 روز کاری تحویل شما داده می شود.
  خیر کالاهای فاسد شدنی نظیر میوه و صیفی­ جات که نیاز به سیستم سرمایش جهت حمل دارند فقط به شهر اصفهان و حومه ارسال می شوند.
  ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما برمیگردد.تاکید می شود، در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.
  روی گزینه “بازیابی رمز عبور” کلیک کنید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید. پس از دریافت پیامک و یا لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.
  کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما تماس بگیرید.