از زی سنترسلامتی را بخرید

زی: مخفف زندگی، جان و زندگی، زیستن، مترادف Bio
سنتر: در انگلیسی به معنای مرکز (Center)

در دنیای مجازی و در واقعیت به صورت مستقیم با فروشگاه ها و محصولات مصرفی بسیار زیادی مواجه هستیم. بررسی، انتخاب و خرید صورت می گیرد. بدون شک پیش از خرید، در حین خرید و حتی پس از خرید یک چیزی ذهن عموم مردم را درگیر می کند، اینکه آیا این خرید ارزشش را دارد؟! انتخاب من مطابق با نیازهایم بوده است یا نه! و…
روزانه مبالغ قابل توجهی را بابت خرید اقلام لوکس مصرفی نظیر پوشاک، لوازم منزل و … صرف می کنیم و توجیهمان برای پرداخت وجوه بالا این است: کالای با کیفیت و برند طبیعتا گران است …
ولی در مورد محصولاتی که می خوریم هم آیا همین قدر حساسیت به خرج می دهیم؟ اگر خوب بودن آن، سلامت تولیدش و برند بودنش برای ما محرز شود، آیا حاضریم بهای منصفانه ای برای خریدش پرداخت کنیم؟ گران نه، ولی منصفانه… چرا که ما هر روز نیاز به خوردن و آشامیدن داریم و نمی توانیم به چشم کالای لوکس با آنها نگاه کنیم… چقدر به این فکر کرده ایم که مواد غذایی ما باید استاندارد باشند و حتی برند!! استانداردهایی که برای ما این اطمینان خاطر را ایجاد کنند که روند تولید خوراکی هایمان مطابق با اصول سلامتی انسان، حیوان، موجودات زنده و طبیعت هستند، حق داریم چیزی را بخوریم که به صورت منصفانه و مطابق با اصولی اخلاقی و وجدانی تولید شده باشند، نه خوردنی های صرفا خوش رنگ و لعابی که حتی نمی توانیم تصورش را کنیم ولی وارد بدنمان می شوند می توانند چه جدالی با سلامتی ما به راه اندازند… چقدر خطرناک، مضر و مملو از مواد شیمیایی هستند…

 

فقط قدری فکر کردن لازم است برای چیزی که خودمان، فرزندانمان و عزیزانمان می خوریم…
قدری مهربان تر، منصفانه تر و منطقی تر باشیم با بدنمان، طبیعت و سایر موجودات این کره ی خاکی…

 

در همین راستا، عزیزانی که دغدغه ی سلامت غذایی را داشتند دست به تولید، تامین، توزیع و فروش محصولات ارگانیک، سالم و گواهی شده زده اند، تا شرایط برخورداری از یک غذای طیب و طاهر را فراهم آورند، برندهایی که صاحبانشان خود را در برابر اصول و روند تولیدات خود مسئول می دانند و پاسخگوی شبهات مشتریان هستند، محصولاتشان با نظارت شرکت های معتبر و متخصص بازرسی کننده ی محصولات سالم و ارگانیک تولید و گواهی می شوند.

غذاهایی که می خوریم برای قوت ما، از دامن پرمهر طبیعت بر می آیند تا شیره ی وجودمان شوند نه آفت جانمان…
کشاورزان با وجدان که مطابق با اصول و استانداردهای محصولات سالم وارگانیک دست به تولید می زنند، در حق سلامتی ما و طبیعت لطف بزرگی می کنند ولی درکشاورزی رایج، تولیدکنندگان آگاهانه و برخی از روی ناآگاهی دست به ستیز با طبیعت و تولید محصول از طریق استفاده بی رویه نهاده های شیمیایی می زنند، که نهایتا منجر به آسیب هایی برای سلامتی انسان (خود کشاورز و همچنین مصرف کننده) و محیط زیست می گردد.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است.
زی سنتر با هدف فراهم سازی شرایط برای دسترسی آسان متقاضیان محصولات سالم و ارگانیک، به صورت تخصصی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نمود تا هموطنان عزیزمان بدون محدودیت زمان و مکان بتوانند از این محصولات ناب استفاده نمایند و از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
زی سنتر به پشتوانه تولیدکنندگان و از طریق همکاری نزدیک با آنها و همچنین وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریانی که برای سلامتی خود، سایر موجودات زنده و حفظ محیط زیست ارزش و احترام قائل هستند را برآورده سازد و امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.
طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و زی سنتر نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.
در تلاشیم خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاوریم.

آنچه ما را ترغیب کرد تا زی سنتر را ایجاد کنیم...

اهداف زی سنتر
 • گردآوری محصولات سالم و ارگانیک معتبر
 •  عرضه به قیمت منصفانه
 •  ایجاد شرایط دسترسی آسان به محصولات برای ره جویان سلامتی
 •  ترغیب تولیدکنندگان محصولات سالم و ارگانیک برای تولید بیشتر
منشور اخلاقی زی سنتر
 • حصول اطمینان از سلامت محصولات به طرق مختلف
 • درنظر گرفتن وجدان کاری
 •  رعایت کردن اصل انصاف و عدالت در روند کار

 

چشم انداز زی سنتر
 • ایجاد روندی خوشایند و متداوم برای خرید اینترنتی با ضریب اطمینان بالا برای مشتریان در هر زمان و مکان
 •  تبدیل شدن به پایگاهی مطمئن برای دسترسی، انتخاب و خرید هر آنچه رنگ و بوی سلامتی می دهد (خوراکی ها، ملزومات زندگی و…)

ماموریت زی سنتر
 • قدم برداشتن در مسیر سالم سازی تغذیه و سبک زندگی
 •  اشاعه و سهل الوصول کردن محصولات سالم و ارگانیک علل الخصوص خوراکی ها
 •  مدیریت زنجیره تامین و عرضه محصولات سالم و ارگانیک